Олімпійський день крокує Зборівщиною

У рамках Олімпійського дня та з  метою виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя на міському стадіоні «Колос» зібрались вихованці таборів з денним перебуванням дітей міста Зборова. Всіх дітей запросили взяти участь у конкурсах, які були заздалегідь підготовлені організаторами свята.

14:26 28.06.2018

«Веселкове» літо розпочалось з яскравих емоцій та кольорового настрою

Для дітей, що відвідують табір з денним перебуванням «Веселка», що функціонує при ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олієва  позитивних емоцій та корисної енергії набраної тут вистачить  на все літо.  Так, 14 червня вихованці табору  побували у с. Млинівці,   відвідавши ТОВ «Панорама» та ПрАТ «Добра вода». Екскурсії на виробництва були дуже пізнавальні та цікаві. Також діти відвідали кінотеатр у м. Зборів, де переглянули веселий мультфільм «Реальна білка-2».   Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор.

08:56 18.06.2018

ЗА СПРИЯННЯМ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ТАРАСА ЮРИКА ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «СУЗІР`Я» ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ 6 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВІДВІДАЛИ МІСТО КИЇВ.

Програма екскурсії була надзвичайно цікавою та різноманітною, вона проводилась у супроводі помічника – консультанта народного депутата України Тараса Юрика Василя Мудла.  Особливою була екскурсія у Верховній Раді України, оскільки в ній брав участь народний депутат України Тарас Юрик. Діти мали можливість побувати у сесійній залі Верховної Ради України, оглянути саме приміщення, виставки і навіть, похарчуватись у їдальні найвищого законодавчого органу України. Крім того, оглядову екскурсію було проведено біля будівель Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Маріїнського палацу, тощо. Відвідання галереї музею «Історія становлення української нації» (музей воскових фігур) діти запам’ятають надовго. Вони мали можливість оглянути сюжетні композиції музею, воскові фігури видатних українців та наших предків від часів Київської Русі до сьогодення. Експонати кожної композиції об’єднані історичним фактом, що допомагає глибоко осмислити відповідний внесок у становлення української нації. Лідери учнівського самоврядування Зборівщини відповідно до програми екскурсії у м. Києві, побували у національному спортивному комплексі «Олімпійський», який є універсальною спортивною спорудою столиці, одним із найбільших стадіонів Європи.

12:13 08.06.2018

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА «ДЖУРА»

На базі СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці пройшов районний етап військово-патріотичної гри «Джура» серед учнів 6-8 класів ЗОШІ-ІІІ ступенів.  Учасників гри привітав Залозецький селищний голова Любомир Фесик. Благословили юних козаків на звитяжні змагання отець-декан Володимир та отець Микола. Навики стройової підготовки найкраще продемонстрували джури ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова (учитель «Захисту Вітчизни» Василь Добромиль), найвлучнішими в стрільбі з пневматичної гвинтівки були учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кобзарівки (Юрій Вербіцький). Найкраще зуміли справитися із завданнями основ медичних  знань юні джури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мшанця  (Володимир Стареправо), найсильнішою в перетягуванні линви стала команда Висиповецького НВК (Василь Парій).

11:59 08.06.2018

Англомовний табір " Fizz, Bang, Boom" при Зборівській гімназії ім. Р.Завадовича

Перший тиждень червня, кінець навчання, початок літа - прекрасна пора для всіх школярів, а для наших гімназистів - найкраща! Адже сьогодні стартував англомовний табір " Fizz, Bang, Boom". На запрошення нашого волонтера містера Джерома до нас завітали ще два волонтери Корпусу Миру- Бріанка та Керолайн! Рудзинкою цьогорічного табору є поєднання практики англійської мови з елементами STEM освіти. Сьогодні ми говорили про космос та виготовляли власноруч телескопи. Думаю, замість сну наші учні зараз розглядають зоряне небо! Sweet dreams, love you all, thanks for coming!!! Hope to see all of you tomorrow!!!

15:21 05.06.2018

«Гордість і надія Тернопілля»

18 травня ц.р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся Форум учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».

15:19 05.06.2018