ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ОНЛАЙН-НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, НА ЯКІЙ БУЛО РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ОЧНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 27.04.2021 14:59

Сьогодні, 27 квітня 2021 року, відбулась робоча онлайн-нарада з керівниками навчальних закладів, на якій було розглянуто питання відновлення очного навчання в закладах загальної середньої освіти Зборівської міської ради та розгляд пропозицій батьківської громадськості.

Під час  наради усі керівники навчальних закладів одностайно висловили позицію щодо доцільності очного навчання з 5 травня,  тобто після Великодніх свят, і закінчення освітнього процесу згідно раніше затвердженої структури навчального року, так як вимушених канікул не було, а навчання проходило  за допомогою технологій дистанційного навчання.