Повідомлення про оприлюднення проектів

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

Розробник проекту: Постійна комісія з питань законності та правопорядку, молодіжної політики, освіти, культури, спорту, туризму та медицини.

Мета проекту - регулювання та вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих, справедливих, єдиних ставок орендної плати, диференціації ставок в залежності від функціонального призначення земельної ділянки.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту  даного рішення становить 1 місяць з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради - https://zborivska-gromada.gov.ua

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі  за поштовою адресою: 47201, Тернопільська область, м.Зборів,  вул. Б.Хмельницького, 13.

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

Проект регуляторного акта - рішення сесії  Зборівської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Зборівської міської ради та про затвердження Порядку визначення плати за право тимчасового використання місць для розташування засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Зборівської міської ради»

Мета проекту - Врегулювання відносин, пов’язаних із розміщенням зовнішньої реклами на території Зборівської міської ради.з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту  даного рішення становить 1 місяць з  дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради - https://zborivska-gromada.gov.ua

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

Проект регуляторного акта - рішення сесії  Зборівської міської ради «Про затвердження Положення про здійснення сезонної роздрібної торгівлі в місті Зборів»

Мета проекту - впорядкування торгівельної діяльності на території міста Зборів, створення належних умов для її здійснення та обслуговування покупців, захисту прав споживачів з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.