Розпорядження голови, рішення міської ради, рішення виконавчого комітету, що стосуються діяльності ЦНАП

Про створення відділу Центр надання адміністративних послуг

Додаток 1. ПОЛОЖЕННЯ ЦНАП

Додаток 2 перелік послуг ЦНАП

Додаток 3  регламент

Додаток 4  Графік роботи

Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Зборівської міської ради

Перелік адміністративних послуг ЦНАП

Перелік адміністративних послуг ЦНАП

Рішення сесії Зборівської міської ради №6009 від 19.04.2024 року

"Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Зборівської міської ради"

Додаток до рішення сесії №6009 від 19.04.2024 року