На сьогоднішній день по Зборівській ОТГ зареєстровано два активних  випадки Covid-19.

Щоб попередити і зупинити  розповсюдження Коронавірусної хвороби  важливим і ефективним методом є повна вакцинація.

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, і які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

Вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона також є найважливішим способом виходу з пандемії.

Загальна вакцинація від Covid-19 вже показала свою ефективність в Ізраїлі, рівень захворюваності у людей старше 60-х років знизився.

За оцінками ВООЗ, для зупинки передачі вірусу імунітет має виробитися у 65-70% населення, а це означає, що людей потрібно заохочувати до вакцинації.

Щеплення мільярдів людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет.

Що швидше ми його отримаємо, то швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Отже, ще раз нагадуємо про  важливість продовжувати вживати запобіжних заходів щодо поширення COVID-19:

Часто мийте руки з милом і водою або протирайте їх розчином на спиртовій основі;

• Дотримуйтесь фізичної дистанції у 2 метри з іншими людьми;
  • Якомога раніше звертайтеся за медичною допомогою, якщо у вас або дитини підвищена температура, кашель, утруднення дихання або інші симптоми COVID-19;
  • Уникайте людних місць, закритих приміщень з поганою вентиляцією та намагайтеся дотримуватися фізичної дистанції з іншими людьми в громадських місцях;
  • Носіть маски, коли перебуваєте в громадських місцях, де вірус може передаватися між людьми і де дотримуватися фізичної дистанції неможливо.
  • Добре провітрюйте всі приміщення.

При появі симптомів обов’язково звертайтеся до сімейного лікаря.