ЗНАНЬ НІКОЛИ НЕ БУВАЄ БАГАТО, А ВЧИТИСЬ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО…

Дата: 11.03.2021 14:41

10 березня 2021 року відбувся семінар-практикум для керівників ЗОШ І-ІІ ступенів Зборівської, Залозецької, Озерянської ОТГ, який провела директор КУ «ЦПРПП» ЗМР Матвіїшин І.В. Участь у  заході взяла Тихоліз Т.В., заступник начальника – начальник  відділу  освіти управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради.

Матвіїшин І.В зосередила  увагу на нормативно-правовій базі атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти.  У ході обговорення вимог до атестації керівних кадрів досвідом управлінської діяльності поділилися керівники ЗЗСО:  Кріль М.І., директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Заруддя; Галайко О.В., директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Жабиня; Миськів М.С., директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Розгадова.

Якість освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти - невід’ємна складова якості освіти, яка залежить від якості освітнього середовища. Саме з даного напряму самооцінювання якості освітньої діяльності було проведено заняття  з елементами тренінгу «Освітнє середовище закладу освіти». Практичні поради щодо дотримання вимог законодавства у сфері загальної освіти дав  Шляхтун П.Р., директор ЗОШ І-ІІст. с.Ярчівців, у якій відбувся інституційний  аудит  .

Враженнями від участі у всеукраїнському конкурсі « Учитель року-2021» у номінації « Керівник закладу освіти» ділився Мелех В.П. директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Осташівців, лауреат обласного туру даного конкурсу.