ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЮ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 25.11.2022 15:48

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться   Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення

25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над  жінками;

01 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
02 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
03 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю;
05 грудня – Міжнародний день волонтера;
06 грудня – річниця інциденту в Монреалі;

09 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків,  дівчат і хлопців у тому числі постраждалих від конфлікту, пов’язаного  із збройною агресією російської федерації проти України, шляхом забезпечення міжвідомчої співпраці на регіональному рівні.

Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини.