Свято для дітей в Тернопільському драматичному театрі

Дата: 15.12.2023 11:06

В Тернопільському драматичному театрі  14 грудня діти наших Героїв побували на святі.  Для них проводились майстер - класи по виготовленню святкових прикрас, усім охочим пропонували  аквагрим, розважали дітей  іграми і  танцями  з казковими персонажами. Усі присутні поласували різноманітними смаколиками, переглянули новорічну виставу «Попелюшка» та отримали різдвяні  подарунки.

Діти та їх батьки  одержали надзвичайно потужний заряд позитивної енергетики та хорошого настрою,  не зважаючи на усі труднощі сьогоднішньої реалії.