ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 18.12.2020 19:37

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Щиру подяку складаємо за солодкі подарунки , канцелярію та фінансову підтримку для дітей, підприємству ТОВ «Млинівці», ПрАТ «Добра  Вода», приватному підприємцю Володимиру Козловському.  Щира подяка учням 7 - Б класу школи №1 м. Зборова, які долучилися до благодійного заходу організованого відділенням комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Традиційно, до зустрічі Святого Миколая, діти готуються заздалегідь. Стараються бути чемними, ввічливими, привітними.  Радісно і надзвичайно цікаво пройшло свято цьогоріч. Для дітей провела майстер - клас по виготовлені ялинкових прикрас – Станчишин Віра. Діти виготовили подарунки своїми руками, показали свою кмітливість та вміння. Такий захід, крім естетичної та розважальної мети має ще й виховну. Великою радістю для дітей став прихід  Святого Миколая.

Завжди приємно відчувати тепло  сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні мрій та бажань.