"ПРОЕКТ СВІТОВОГО БАНКУ "НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОМАДІ"

Дата: 04.12.2020 15:55

У рамках  "Проекту Світового банку "Надання соціальних послуг у громаді",  що фінансується за рахунок грантових коштів, які надані Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку". 24 листопада 2020 року консультантами Проекту Іриною Кисляк, Юлією Гайдаржі та Юрієм Штендерою  здійснено візит у Зборівську ОТГ з метою надання практичних навичок з дизайну соціальних послуг їх надавачам. Зустріч відбулася за участі міського голови Руслана Максиміва, начальника управління освіти, культури, молоді та спорту, праці та соціального зажисту населення Михайла Бігуса. Захід відбувся у форматі консультацій для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Зборівської міської ради та соціальних педагогів ЗОШ І-ІІІ ст. м. Зборова.