У ВІДДІЛЕННІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СВЯТО ОСЕНІ

Дата: 01.11.2019 15:35

31 жовтня КУ «ЦНСП», а саме  у відділенні комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю, влаштували осіннє святкування. Діти разом з батьками завітали на свято. Хлопчики та дівчатка заздалегідь готувалися до святкування на тему – «Золота осінь». Дітвора зустрічала віршами осінь, кружляла у таночку та співала пісень. З-поміж іншого до уваги глядачів було представлено народну пісню «Ходить гарбуз по городу». Батьки та гості свята із посмішками на обличчі спостерігали за тим, як діти розкривають свої таланти.

Свято залишило гарні враження, осінь пригощала усіх учасників гостинцями. Діти раділи подарункам та робили веселі фото. Дякуємо всім, хто долучився до нашого святкування, прийшов підтримати і розділити з усіма радість свята. Святкові  заходи допомагають нашим особливим діткам знайти власну мрію, повірити у свої сили та впевнено крокувати по житті!