НАРАДА З СОЦІАЛЬНИМИ РОБІТНИКАМИ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2019-2020 РОКІВ

Дата: 07.10.2019 15:22

7 жовтня 2019 року за участі директора  КУ « Центру надання соціальних послуг» Зборівської міської ради Галини Лукачат  відбулася нарада з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома щодо підготовки  до осінньо-зимового періоду  2019-2020 років.

Запрошені  на нараду  Вікторія Стельмах начальник відділу субсидій, допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань УПСЗН Зборівської РДА, та Любов Кушик голова РОТЧХ України обговорили питання надання субсидій  та гуманітарної допомоги підопічним центру . Учасники наради проінформували про стан готовності житлових будинків підопічних відділення соціальної допомоги вдома до зими. Також проведено аналіз роботи соціальних робітників щодо надання соціальних послуг догляду вдома  за 9 місяців 2019 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення.