09 липня 2024 року по 10 липня 2024 року буде проводитися обробіток кукурудзи засобами захисту рослин

Дата: 08.07.2024 15:26

ТОВ "Княжі лани" повідомляють, що з 09 липня 2024 року по 10 липня 2024 року на полях, що розташовані за межами населеного пункту с. Вовчківці, с. Метенів, с. Кабарівці, с. Гарбузів, с. Нище,  с. Перепельники, с. Млинівці, с. Кудобинці, с. Тустоголови буде проводитися обробіток кукурудзи засобами захисту рослин Кораген діюча речовина хлорантраніліпрол клас токсичності – ІІ (класифікація ВООЗ). Метод застосування – штангове дрібнокрапельне обприскування. Час проведення – з 18:00 год до 10:00 год.

При погіршенні погодних умов у заплановані дати обробітку буде зміщена дата обробітку.

Контактна особа – Лучканін Михайло Петрович 0672659782