ПРО УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ

Дата: 21.11.2022 12:36

15-17 листопада 2022 року в селищі Сатанів Хмельницької області відбувся навчально-виїзний семінар для фахівців  суб’єктів надання соціальних послуг пілотних територіальних громад Одеської та Тернопільської областей «Практичні аспекти організації нових соціальних послуг в громаді». В даному семінарі взяли участь працівники КУ «ЦНСП» Зборівської міської ради: завідувач відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді Оксана Футорська, фахівець із соціальної роботи Ганна Іваницька та психолог Світлана Куца.

Мета навчального семінару зміцнення потенціалу фахівців, які надають соціальні послуги в громадах, в яких реалізуються мікропроєкти, шляхом розширення знань та розумінь  процесів організації й надання соціальних послуг, що можуть бути використані для мобілізації, розподілу та підтримання фінансових, людських та матеріальних ресурсів, а також методів соціальної роботи з різними соціальними групами в умовах посилання соціальних ризиків в умовах воєнного стану.

Семінар  був організований Українським фондом соціальних інвестицій в рамках реалізації заходів проєкту «надання соціальних послуг в громаді», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку.