1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 30.09.2022 14:45

В цей день у нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких.

Миру вам, оптимізму і благополуччя!