ЩЕ ОДНА ДИТИНА ОТРИМАЛА ЖИТЛО

Дата: 21.10.2021 15:04

Ще  один  виходець  зі  Зборівського   району  з числа  дітей,  позбавлених  батьківського  піклування,  отримав  житло  за   рахунок  субвенції   з  державного  бюджету.

Василь  Фірак,  який  виховувався  у  прийомній  сім’ї  на  Підгаєччині,  і  квартиру  захотів  отримати  там. Пошуком  житла  та  оформленням  документів  займалися  служби  у  справах   дітей  Зборівської  та  Підгаєцької  міських  рад.

Даруючи  образ,  міський  голова Руслан Максимів  сказав: «Нехай  Божа  Матір  тебе  охороняє  від  всяких  негараздів, дарує  щасливу  долю. Нехай у твоїй  оселі  завжди  буде  тепло  і  затишок». Також  Руслан  Сергійович  подякував  прийомній  матері  Василька  за   щирість  і  тепло,  з  яким  виховувала  хлопця.