КУ "Центр надання соціальних послуг" отримали на баланс велопарк

Дата: 20.03.2021 12:22

24 транспортних засоби для роботи передали на баланс КУ "Центр надання соціальних послуг" Зборівської міської ради. Ними користуватимуться у роботі соціальні працівники міста та сіл.

Проект на отримання велосипедів, який фінансується Японським ґрантом, діє у громаді вже 2-й рік. Попереду створення соціального центру громади, роботи вже тривають.

На захід-передачу транспортних засобів завітали представниці проєкту " Надання соціальних послуг в громаді" - це Крентовська Ольга та Кисляк Ірина. Вони підкреслили активність представників і керівництва громади у спільній роботі, яка попереду принесе ще нові додаткові ресурси.

Міський голова Руслан Максимів привітав гостей, працівниць та відзначив, що покращення якості соціальних послуг - це один із пріорітетів у громаді.