ОЦІНКА СОЦІАЛЬНИХ РИЗИКІВ ТА ВПЛИВІВ

Дата: 02.03.2021 16:22

З метою активізації роботи зі скаргами в рамках впровадження Проекту «Надання соціальних послуг в громаді» було розроблено Механізм розгляду звернень/скарг на рівні Проекту. МРС сприятиме оперативному реагуванню на звернення/скарги, а також швидкому та ефективному вирішенню порушених питань.

План впровадження мікропроекту має забезпечити вільний доступ мешканців громади та інших зацікавлених сторін до інформації щодо діяльності в рамках Проекту.  Згідно Протоколу  наради від 26 грудня 2020 року із впровадження мікропроекту «Наданння соціальних послуг в громаді», відповідальним за роботу зі скаргами  визначено Бігуса Михайла Богдановича начальника управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення. Контактні дані: тел. +380674238755, електронна пошта: liapka@gmail.com

Перелік контрольних запитань з оцінки соціальних ризиків та впливів заходів МПП НАЗВА ОБЄКТУ: Створення відділення соціальної реабілітації в КУ «Центр надання соціальних послуг» Зборівської міської ради

АДРЕСА : 47201, м. Зборів, вул. Шевченка, буд.1, Зборівський р-н Тернопільської області

Можливі соціальні впливи

Ні

Надайте деталі, щоб обґрунтувати відповідь

1.

Чи передбачає мікропроект нові будівельні роботи?

2.

Чи   передбачає  мікропроект модернізацію чи реконструкцію існуючих виробничих потужностей?

3.

Чи існує ймовірність того, що мікропроект призведе до будь- яких незворотних пошкоджень або втрати житла, іншої

власності, можливості використання ресурсів?

4.

Чи відсутні обтяження стосовно місця, обраного для проведення цих робіт, та чи воно розташовано на землі, що знаходиться у публічній/державній/ громадській власності?

5.

Чи вимагає мікропроект придбання приватних земель?

6.

Якщо ділянка є приватною власністю, чи може ця земля бути придбана на комерційній договірній основі (за взаємним бажанням продавця та покупця)?

Земельна ділянка є у комунальній власності

7.

Якщо земельна ділянка має бути придбана, чи відомі фактичні межі ділянки та статус власності?

Земельна ділянка є у комунальній власності

8.

Чи спричиняє мікропроект обмеження доступу пасажирам/пішоходам до комерційних та торгових об’єктів?

9.

Чи є у наявності територія для зберігання матеріалів та паркування транспорту, призначеного для проведення будівельних робіт, на існуючій ділянці/ чи забезпечені під’їзні шляхи?

10.

Чи є особи з неоформленою власністю, які живуть, ведуть бізнес у місці, де мікропроектом передбачено будівництво?

11.

Чи існує ймовірність будь якого тимчасового впливу?

Шум під час будівництва

12.

Чи   існує   вірогідність  виселення,  закриття  бізнесу,

комерційної діяльності та діяльності із забезпечення засобів існування людей під час будівництва?

13.

Чи є тимчасове чи постійне фізичне переміщення людей у зв’язку з будівництвом?

14.

Чи передбачає мікропроект переселення людей? Якщо так, надайте пояснення

15.

Чи відбудеться втрата/ пошкодження сільськогосподарських земель, незібраного врожаю, дерев?

16.

Чи відбудеться втрата чиїхось доходів та засобів до існування через заходи в рамках проекту?

17.

Чи втратить населення тимчасово або назавжди доступ до засобів виробництва, послуг, природних ресурсів?

18.

Чи призведе проект до втрати зайнятості, робочих місць?

19.

Чи створить проект значний притік робочої сили внаслідок нового будівництва?

20.

Чи проведення нових будівельних робіт потребує додаткової/ кваліфікованої робочої сили не з числа місцевих жителів?

21.

Чи мікропроект/ будівельна діяльність спричинить порушення/ неспокій у житті місцевої громади?

22.

Чи роботи з упорядкування прилеглої території, спорудження каналізації, інших інженерних систем, тощо заподіють якусь шкоду громадським будівлям/ ресурсам/ прилеглим будинкам, колодязям, землям, місцям поховань, дитячим паркам, школам тощо.

23.

Чи ця діяльність призведе до скорочення робочих місць?

24.

Чи може мікропроект спричинити такі непередбачувані наслідки, як нещасні випадки/ шкоду прилеглим будинкам?

Так

Під час будівництва, при порушенні вимог охорони праці, можливі нещасні випадки

25.

Чи є вразливі групи населення, які можуть зазнати негативного впливу (включаючи корінне населення) через заходи проекту?