У Молоджному Конгресі оберуть нового прем'єра та спікера

Дата: 25.09.2020 12:06

17 жовтня у структурі Молодіжного Конгресу Зборівської міської ради відбудуться зміни. Обиратимуть нових прем'єра та спікера.

Аліна Древницька (спікер Конгресу  від 17 травня 2019 року) та Богдан Ничай (прем'єр Конгресу від 17 травня 2020 року) склали повноваження у зв'язку із навчанням у іншому місті.

Нових очільників посад обиратимуть шляхом  внутрішнього голосування за кандидатів, які виявили бажання балотуватись. Головна умова - це те, що кандидат чи кандидатка мають бути у числі учасників консультативно-дорадчого органу.

" - Зараз ми показуємо хороші показники продуктивності. Це стосується і ініціатив, і проєтів, і числа учасників. Посади важливі і дуже відповідальні. Проте, впевнена, що зміни у структурі лише підуть на користь і влиють у роботу нові креативні рішення." - говорить Президент Молодіжного Конгресу Леся Голояд.