СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 16.03.2020 17:45

З метою удосконалення професійної компетенції вчителів української мови та літератури, 11 березня 2020 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Озерної було проведено семінар-практикум «Застосування інноваційних форм проведення занять з української мови та літератури для формування комунікативної та читацької компетентностей учнів».

Методист методкабінету Зборівської міської ради Шляхтун Оксана Любомирівна розповіла про переваги застосування нетрадиційних форм проведення занять, поділилась практичними порадами щодо формування в учнів предметних компетентностей.

Учитель-методист Дудар Надія Миколаївна продемонструвала для колег-словесників майстер-клас за твором В. Дрозда «Білий кінь Шептало».

Учитель Ревега Оксана Теодорівна провела тренінг з культури мовлення для одинадцятикласників.

Розмовляти літературною українською мовою присутніх закликала агітбригада юних моволюбів.