ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ І СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ «РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ ЯК ПЕРЕДУМОВА СТАНОВЛЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ»

Дата: 04.02.2020 07:55

31 січня 2020 року на базі Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича проведено семінар – практикум практичних психологів і соціальних педагогів «Розвиток емоційного інтелекту як передумова становлення інноваційної особистості».

Любов Шнир, методист методичного кабінету Зборівської міської ради, акцентувала увагу на емоційному інтелекті як засобі успішної самореалізації особистості.

Оксана Піжицька, практичний психолог Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича, зазначила, що розвиток емоційного інтелекту є запорукою успіху самовдосконалення учасників освітнього процесу.

Ольга Грицюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Зборівської районної філії Тернопільського обласного  центру зайнятості, презентувала електронні сервіси служби зайнятості, Навігатор вибору професій. Зокрема, звернула увагу на десять ключових навичок, які будуть актуальні у найближчі 5 – 10 років. З них на першому місці знаходиться емоційний інтелект.

Учасники семінару – практикуму мали можливість ознайомитись з практичними підходами до організації роботи зі здобувачами освіти, педагогічними працівниками, батьками щодо формування емоційної компетентності, запропонованими Любов’ю Шнир та Оксаною Піжицькою. На завершення зустрічі педагогічні працівники створили букет емоційної компетентності.