ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

Дата: 28.11.2019 14:55

Традиційно в осінні дні проходить ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ». Цьогоріч однією із номінацій є "Хімія".

26 листопада на базі  Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича відбувся І етап  для учасників конкурсу в номінації «Хімія». Розкривали свої педагогічні таланти учителі Зборівського району  та Зборівської ОТГ Ногас Л.В (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Олієва, Богуш Л.І. (ЗОШ –ІІ с. Кального), Тхір М.Б.(ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Мильного), Ревіцька Н.І. (ЗОШ І-ІІст. с.Ренева).

Педагоги  проходили такі конкурсні випробування: "Контрольна робота", "Практична робота" та "Хімічний експеримент" на яких демонстрували рівень фахової майстерності.

Рівень професійної компетентності, творчості, володіння інноваційними освітніми технологіями оцінювало компетентне журі працювало у складі: голова журі - Комар М.Я. голова МО вчителів хімії, члени журі:

• Башуцька І.Є. вчитель хімії Зборівської державної української гімназії;
  • Башуцька М.В. вчитель хімії ЗОШ І-ІІ ст.с. Заруддя;

Результати теоретичних та практичних завдань були проаналізовані та оголошенні конкурсантам.