ОРГАНІЗАЦІЯ РІЗНИХ ФОРМ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ

Дата: 13.09.2019 10:18

Міністерство освіти і науки  України надало рекомендації ЗЗСО щодо організації різних форм здобуття освіти.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту» загальна середня освіта може бути організована за такими формами:

• інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева);
  • індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).

Зауважуємо, що «інклюзивна форма» здобуття освіти законодавством не передбачена. Для осіб з особливими освітніми потребами організовується інклюзивне навчання за денною або вечірньою формами здобуття освіти.

Заклади освіти не можуть безпідставно відмовляти здобувачам освіти в організації певної форми здобуття освіти. Заклади освіти сприяють реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти, наданню освітніх послуг відповідно до їх потреб, розвитку різних форм здобуття освіти, визначених законодавством.

Formy_zdobuttia_osvity_2019