ТВОРІТЬ ДОБРО, І ВАМ ВЕРНЕТЬСЯ!

Дата: 15.07.2019 14:25

Веселі та корисні вихідні провели діти з особливими потребами у курортному місті Трускавець разом зі своїми батьками та вчителями.

Дітки відвідали розважально – оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» та Меденицький зоопарк «Лімпопо», куди мріють потрапити і великі і малі. Діти та дорослі настільки були захопленні від виступів дельфінів, їхніми танцювальними вміннями, іграми з м’ячами, що їм аж перехоплювало подих. Діти отримали чимало позитивних емоцій від побаченого у зоопарку «Лімпопо», на території відчули незабутню атмосферу гостинності.

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги не залишаються поза увагою.

Колектив працівників, діти та батьки Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КУ «Центру надання соціальних послуг» Зборівської міської ради, висловлюють щиру вдячність народному депутату України Тарасу Юрику за надання фінансової підтримки в поїздці дітей з особливими потребами у м. Трускавець .

Щире спасибі Вам за все, що Ви зробили для нас. А головне за те, що подарували нашим особливим діткам можливість відчувати себе щасливими, усміхненими та потрібними комусь.