ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ!

Дата: 22.06.2019 08:43

Дорогі випускники!

Сердечно вітаємо вас із закінченням школи, із першим випускним балом. Вами пройдено надзвичайно важливий етап життя. Попереду – самостійний шлях, він містить стільки чудового: нові друзі, нові знайомства, нові знання, нові емоції, перші справжні почуття, здобуття професії, створення сім’ї… Все це – доросле, самостійне життя. Ми віримо, що у нього ви вступите достойно. Ви молоде покоління, від якого залежить, якою стане Україна.

Хай знання, отримані в школі, стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин. Хай тепло вашого дому, мудрі слова батька та ніжність і любов матері будуть підтримкою і опорою.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, натхнення, оптимізму, наполегливості та невичерпної енергії.