СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Дата: 09.04.2019 14:28

Із метою фізичного й духовного гарту учнівської молоді проведено районну Спартакіаду допризовної молоді серед учнів 2002-2003 років народження загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Майбутніх захисників України перед початком випробувань привітав заступник військового комісара Зборівського райвійськкомату Богдан Колос.
   У змаганнях із підтягування на перекладині найкращим був учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова Володимир Власюк. Найсильнішим у метанні гранати став учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної Ігор Штогрин. Найшвидший у бігу на 100 м. – учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Загір’я Денис Карий, а на 1000 м. – учень 11 класу Олег Дудар із ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова.
  Учасники змагань показали високий рівень швидкісних фізичних якостей, витривалості. У загальному підсумку змагань перемогу здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова (учитель «Захисту Вітчизни» Василь Добромиль). На другому місці учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної (Роман Коковський), а на третьому – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Загір’я (Ігор Галатюк).    Кваліфіковано працювала суддівська колегія під керівництвом директора Зборівської ДЮСШ Анатолія Семенини.
  Разом з тим, окремі результати продемонстрували недостатню увагу до розвитку силових якостей, адже тільки окремі учні метнули гранату поза залікову відмітку 35 м., а середній показник підтягування на перекладині – 9 разів.
У другій половині квітня збірна команда району візьме участь в обласній Спартакіаді допризовної молоді.