ЗБОРІВЧАНИ В ФІНАЛІ

Дата: 12.03.2019 12:22

Нещодавно пройшов відбірковий етап 19-го відкритого чемпіонату Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «Унікум» імені Героя АТО Ореста Квача», в якому взяли участь заклади загальної середньої освіти Зборівської міської ради та Озернянської сільської ради.

За його результатами у регіональному етапі, який відбувся 9 березня в Бережанах, взяли участь ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2 м. Зборова та ЗОШ І-ІІІ ст.с. Озерної.

Переможцями цього етапу стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова, за яку виступали одинадцятикласники Майка Іван та Ткачук Роман, десятикласники Коцур Галина, Древницька Аліна, Банадига Тарас та які готувалися під керівництвом заступника директора з виховної роботи Кузняк Лідії.

Крім того, Ткачук Роман та учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1  м. Зборова Шалай Олег (готував педагог-організатор Росіцький Роман) здобули право виступати в фіналі чемпіонату в особистому заліку.