21 ГРУДНЯ, НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ МАЙДАНІ МІСТА БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА Т.Г. ШЕВЧЕНКУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата: 22.12.2018 09:41

21 грудня, на центральному майдані міста біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулися: Марія Назарчук, заступник голови Зборівської райдержадміністрації та Зборівський міський голова Руслан Максимів.

Вони подякували Зборівчанам та жителям громади і району за їх терплячість, розуміння, працю та побажали здоров’я та успіхів у Новому році.

Урочистості прикрашали віршованими рядками та піснями працівники районного будинку культури та вихованці шкіл міста.

Надіємось, що красуня ялинка буде чудовим доповненням до гарного настрою в продовж усіх новорічно-різдвяних свят. Адже цього року для її окраси міською радою придбано багато новорічних прикрас та іллюмінації.