ЗБОРІВСЬКУ ГІМНАЗІЮ ІМ. Р. ЗАВАДОВИЧА ВІДВІДАЛИ ПРАЦІВНИКИ ДСНС

Дата: 15.11.2018 14:45

15 листопада 2018 року Зборівську гімназію ім. Р. Завадовича  відвідали працівники ДСНС і провели зі школярами, навчальне заняття з питань безпеки життєдіяльності. Такі заходи вкотре відбуваються завдяки плідній співпраці між рятувальниками та нашим закладом з метою навчити юне покоління правил безпечної поведінки у гімназії та за її межам. Працівники ДСНС продемонстрували дітям спорядження, яке вони використовують у роботі та ознайомили з правилами користування вогнегасником.
  Під час навчальної евакуації гімназисти разом із педагогами відпрацьовували практичні навички поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису