РАЗОМ МУЗИЧНО, ФОЛЬКЛОРИСТИЧНО. RAZEM MUZYCZNIE, FOLKLORYSTYCZNIE

Дата: 26.10.2018 12:32

25 жовтня 2018 року  на запрошення дирекції Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя лідери учнівського самоврядування Зборівського району «Сузір*я» взяли участь у заході, щодо реалізації  грандіозного польсько - українського проекту «Разом музично, фольклористично. Razem muzycznie, folklorystycznie».

Студенти: Арсен Тарнопольський, Цяпута Марія, Кульчицька Ірина та Смарж Павло із захопленням емоційно розказували про співпрацю з польською молоддю з міста Цешин, про подолання існуючих стереотипів, мотивацію для саморозвитку та самовдосконалення. У рамках проекту хлопці та дівчата спільно пізнавали музику, фольклор, національні страви, одяг та інші творчі надбання двох культур.

Вражала дружня атмосфера зустрічі, її емоційність, чудовий настрій їх учасників.

куратор лідерів

Ірина Владимир