ЗАВЕРШИВСЯ ФІНАЛ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ ІЗ МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата: 23.10.2018 16:18

У фіналі районних змагань із міні-футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів перемогла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова (учителі фізкультури Павло Газда й Михайло Наконечний), яка з мінімальним рахунком 1:0 перемогла ровесників із Кобзарівки та зіграли в нічию з командою школи № 2 м. Зборова.
   Вихованці Юрія Вербіцького, в свою чергу, перемогли учнів Загір’янської школи та, зігравши в нічию 1:1 із командою ЗОШ І-ІІІ ст.  №2 м. Зборова, зайняли друге місце, а на третьому - учні другої Зборівської одинадцятирічки (Василь Добромиль).
 Кубок переможцю й грамоти учасникам фіналу вручив начальник управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради Михайло Бігус.