НАВЧАЛИСЯ ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 23.10.2018 16:12

12-13 жовтня 2018 року відбулася дводенна очна сесія навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які будуть працювати з учнями 1-х класів у 2019/2020 навчальному році відповідно до вимог нового змісту початкової освіти Нової української школи.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 № 36 „Про затвердження Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти” вчителі опрацювали модуль перший «Сучасний учитель як провідник змін» та модуль другий «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення». Тренінгові заняття були спрямовані на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи.
  Також учителі обговорили перші кроки роботи на інтерактивній онлайн-платформі Ed-era з підвищення кваліфікації та вирішували організаційні питання щодо проходження онлайн-курсу.

Наталя Ставкова, методист Зборівського районного методкабінету