Англомовний табір " Fizz, Bang, Boom" при Зборівській гімназії ім. Р.Завадовича

Дата: 05.06.2018 15:21

Перший тиждень червня, кінець навчання, початок літа - прекрасна пора для всіх школярів, а для наших гімназистів - найкраща! Адже сьогодні стартував англомовний табір " Fizz, Bang, Boom". На запрошення нашого волонтера містера Джерома до нас завітали ще два волонтери Корпусу Миру- Бріанка та Керолайн! Рудзинкою цьогорічного табору є поєднання практики англійської мови з елементами STEM освіти. Сьогодні ми говорили про космос та виготовляли власноруч телескопи. Думаю, замість сну наші учні зараз розглядають зоряне небо! Sweet dreams, love you all, thanks for coming!!! Hope to see all of you tomorrow!!!