З Днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2024 16:45

ХАЙ  ЩАСТЮ  ДИТИНИ  НЕ  БУДЕ  КІНЦЯ

31.05.2024 року  в  Зборівській  громаді   для  дітей    було  проведено    свято  дитинства  -  День  захисту  дітей.

Для  найменших  мешканців  громади    влаштовано безліч  цікавих  та  розважальних  заходів,  а  саме:

•  майстер-клас;
  • безпрограшна  лотерея;
  •  малюнок  на  асфальті;
  • танцювальна  руханка  для  дітей  та  ін.

Вихованці  центру  дитячої  творчості     радували  присутніх  чудовим  виконанням    танцювально-музичних композицій.

Під  звуки  музики  учасники   свята   співали  і  танцювали.

Діти  пригощалися  солодощами  та  отримали   подарунки.

Завершилось  свято    у  міському  будинку  культури  переглядом  дитячого  мультфільму.

Діти- це  наше майбутнє,  наш  сенс  життя  і  наше  щастя.  Тож  бажаємо  нашим  дітям  мирного  неба  над  головою,  міцного  здоров’я,  успіхів  у  навчанні  та  творчому  розвитку.  Нехай  вони  про  війни  і  ворожнечі  дізнаються  лише  з  книг  і  ніколи  не  побачать  ці  біди  наяву. Нехай  кожен  день  дарує  їм  нові  враження,  знання  та  вміння, завжди  світить  сонце  яскраво,  життя  дарує  приємні  подарунки,  а  вночі  на  чистому  небі  для  них  сяятимуть  мільйони  красивих  зірок.

З  Днем  захисту  дітей!

В  підготовці  та  проведенні  заходу  взяли  участь: Управління  освіти, культури,  молоді і спорту,  праці   та  соціального  захисту  населення Зборівської міської ради, Зборівський  центр  дитячої  та  юнацької   творчості, Служба  у  справах  дітей ,   КУ «Центр  надання  соціальних  послуг»  Зборівської  міської  ради,  Збаражська  районна  організація  товариства  червоного  хреста  у  Зборівській  громаді,  відділення  поліції №2(м. Зборів)   Тернопільського РУП  ГУНП  в  Тернопільській  області,  МГО «СТАНИЦЯ  ЗБОРІВ  ПЛАСТУ  -  НСОУ»  та  Молодіжний  Конгрес  Зборівської  міської  ради.

Дякуємо   магазину «Рукавичка»  та  благодійному  фонду  І. Чайківського «Покрова»  за  надання  спонсорської  допомоги  для  проведення  Дня  захисту  дітей.