Зборівська міська рада Тернопільського району Тернопільської області громада

Тернопільська область, Тернопільський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ НАЧАЛЬНИКА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА«ЗБОРІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»

Дата: 15.03.2024 13:01

14 березня 2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Зборівський водоканал».

Конкурсний відбір проводився відповідно до Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, Положення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів та форми контракту з керівником комунального підприємства, установи, закладу Зборівської міської ради, затвердженого  рішенням сорок сьомої сесії Зборівської  міської ради №5730 від 24.11.2023 року.

Для участі у конкурсі на заміщення посади начальника комунального підприємства «Зборівський водоканал»  документи подав  один кандидат.

Переможцем конкурсу є БАС Михайло Богданович, який за результатами конкурсу набрав 7 балів.

Повідомлення про  оголошення конкурсу  було розміщено на офіційному веб-сайті Зборівської міської ради 16.02.2024.