Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Зборівський водоканал»

Дата: 16.02.2024 10:53

Додаток 2

до розпорядження міського голови

від 16.02.2024 року №43

про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті

Зборівської міської ради

16.02.2024 року Зборівською міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Зборівський водоканал»

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення посади керівника комунального підприємства «Зборівський водоканал»

Вимоги до кандидатів:

• Наявність громадянства України.
  • Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  • Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 5 років.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Особистісні якості: відповідальність, системність і самостійність  в роботі, ініціативність та креативність, дипломатичність.
  • Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
  • Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування.
  • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  • позбавленні права займати відповідні посади в установленому законом порядку на  визначений термін.

Необіхдні документи для участі у конкурсі:

• Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, у визначений в оголошенні про проведення конкурсу строк подають до Зборівської міської ради такі документи:
  • заяву про участь у конкурсі:
  • заповнену особову  картку форми П 2;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • автобіографія;
  • копії документів про освіту;
  • копії паспорта та ідентифікаційного коду;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • конкурсну пропозицію обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту в паперовій формі ( проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  (NAZK.GOV.UA).
  • копію трудової книжки.
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Зборівську міську раду, за адресою: 47201, Тернопільська обл., місто Зборів, вул. Б.Хмельницького , буд. 24, тел.: (03540)2-11-86 (0680204590)

Термін подання документів до  06  березня  2024 року включно.