Земельні ділянки підлягають конфіскації

Дата: 28.12.2023 13:23

Зборівським відділом Бережанської окружної прокуратури виявлено факти не відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами Російської Федерації.

Встановлено, що 6 громадян країни-агресора не відчужили успадковані земельні ділянки у Зборівській та Озернянській ОТГ  та отримують з них дохід з оренди. Невиконання іноземцями вимог Земельного кодексу України є підставою для примусового припинення права власності на земельні ділянки шляхом їх конфіскації за рішенням суду.

У 2023 році за позовами прокурора постановлено 4 рішення суду про конфіскацію земельних ділянок площею понад 20 га у громадян Російської Федерації, ще  2 позовні заяви скеровано до суду у грудні поточного року.

Керівник Бережанської

окружної прокуратури                                                           Ярослав ЦАПЛАП