Дата: 14.03.2018 17:05

В вересні 2017 року на території Зборівської міської ради реалізовано проект роздільного сортування твердих побутових відходів. Даний проект реалізовано за допомогою Агрохолдингу "МРІЯ" в особі Василя Мартюка, активу учнів гімназії ім. Р. Завадовича та загально освітніх шкіл I-III ст. 1,2 м. Зборова. Тому за проявлену ініціативу Зборівська міська рада та комунальне підприємство "Зборівський водоканал" вручили учням гімназії ім. Р. Завадовича волейбольну сіту та настільний футбол та ЗОШ I-III ст. 1 та 2 пневматичні рушниці. Дякуємо Вам за те, що не байдужі за розвиток та збереження довкілля нашої Зборівської громади.