ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 10.07.2023 13:25

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження  голови Зборівської міської ради №85  від  08 серпня 2022 року «Про проведення громадських обговорень щодо реорганізації, ліквідації закладів освіти Зборівської міської ради» 25 липня 2023 року буде проводитися громадське обговорення щодо реорганізації закладів освіти Зборівської міської ради, а саме:

- Млиновецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Зборівської міської ради Тернопільської області» у Млиновецьку гімназію Зборівської міської ради Тернопільської області.

Початок о 12.00 в приміщенні закладу освіти.

- загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Перепельників у Перепельницьку гімназію Зборівської міської ради Тернопільської області;

Початок о 13.30 в приміщенні закладу освіти.

Учасниками громадського обговорення можуть бути мешканці відповідних сіл, реєстрація місця проживання яких підтверджено відповідними документами.