Зборівська міська рада Тернопільського району Тернопільської області громада

Тернопільська область, Тернопільський район

У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ТРАВНЯ 11 ГРОМАД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ ДЛЯ СВОЇХ ПОТРЕБ 16 ПОТУЖНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ ГЕНЕРАТОРІВ

Дата: 03.05.2023 08:48

У перший день травня 11 громад Тернопільської області отримали для своїх потреб 16 потужних електричних генераторів. До складу цих громад увійшла і Зборівська міська ТГ. Альтернативне джерело живлення використовуватиметься для потреб КП «Зборівський водоканал» у разі відсутності електропостачання.

Допомога стала можливою завдяки діяльності Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна, яка окрім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги, залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема  Фонд Говарда Баффета. Загалом, за ініціативи USAID та координації Програми DOBRE українські громади отримують 100 генераторів потужністю 33 kVA та 88 kVA.