Візит представників Зборівської міської ради до Йонішського району, що у Литві

Дата: 01.11.2022 17:06

В рамках проєкту "Мости довіри: розширення можливостей муніципалітетів в Україні та в Європейському Союзі шляхом побудови муніципальних партнерств" з 23-27 жовтня 2022 року відбувся візит представників Зборівської міської ради до Йонішського району у Литві.

Метою такого візиту є ознайомлення з найкращими практиками муніципалітету - партнера у таких сферах: соціальні послуги, медицина, освіта та молодіжна політика, комунальні послуги.

Представники нашої громади Оксана Тарас (головний спеціаліст відділу правового та кадрового забезпечення міської ради) і Галина Лукачат (директорка КУ “Центр надання соціальних послуг”) відвідали лікарню району, оглянули сільськогосподарську школу, ознайомились із соціальними послугами району, відвідали також і молодіжний центр та Центр допомоги сім’ї та дітям, що діють на території муніципалітету.

Під час візиту наші представниці познайомились з мером Йонішкіс - Віталієм Гайлюсом та його заступниками з різних профілів.

«Мости довіри» фінансуються багатосторонньою донорською програмою Європейського Союзу та його держав-членів Німеччиною, Польщею, Швецією, Даніє, Естонією та Словенією, та впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).