ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ДАР: ЯК ПІДПИСАТИ ДОГОВІР НА ОТРИМАННЯ ПІДТРИМКИ

Дата: 28.10.2022 08:46

Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд грн, що фінансується коштом бюджетної підтримки Європейського Союзу. Незабаром виплати отримають 13 960 агровиробників на загальну суму 916 779 807 грн.

Увага!

Для того, аби отримати кошти, ви маєте підписати договір з Державним фондом підтримки фермерських господарств у вашому електронному кабінеті в ДАР.

Ось ваші кроки з підписання договору:

1. Знайти договір можна в історії вашої заявки, кнопка “Переглянути” у розділі “Мої заявки”. Також посилання на підписання договору надійде у “Мої повідомлення” у вашому особистому кабінеті ДАР

2. Натисніть “Підписати”, оберіть “Електронний підпис” та накладіть свій Кваліфікований електронний підпис, так само як ви раніше підписували заявку на допомогу.

Підписання договору є необхідною умовою для отримання бюджетних коштів на рахунок. Підписати договір потрібно у термін до 28 жовтня 2022 року.

Детальніше про затвердження першого траншу програми читайте за посиланням: https://bit.ly/pershyy_transh_pidtrymky