23 ЖОВТНЯ У МЛИНОВЕЦЬКОМУ НВК ПРОЙШОВ ВІДКРИТИЙ ТУРНIР ІЗ ШАХІВ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА КУБОК, ПРИСВЯЧЕНИЙ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ

Дата: 26.10.2022 15:45

23 жовтня у Млиновецькому НВК пройшов Відкритий турнiр із шахів Зборівської міської ради на Кубок, присвячений Героям України. На відкритті змагань шахістів привітали заступник міського голови Ярослав Гаранджук та староста Млиновецького округу Василь Крупа. Присутні вшанували полеглих  Героїв України та поклали квіти до меморіальної дошки Назару Кулинцю.  На старт змагань вийшло 28 учасників із Рогатина Івано-Франківської області, Зборова, Залізців, Озерної, Козови, Теребoвлi, Бучача, Почаєва й Тернополя.  Переможців визначив лише останній тур змагань. Володарем перехідного кубка став  Сергiй Крисоватий із Озерної, який не програв жодної партії. Ігор Очеретний з Млиновець, який в очному поєдинку поступився тільки переможцю, став срібним призером. Попередній володар Кубка Василь Деременда з Бучача був тільки третім.  Кращим серед ветеранів став Степан Олійник із Козови, а найрезультативнішим серед учнівської молоді – Богдан Стравінський з Почаєва. Володимира Горина з Кального відзначено як кращого шахіста від Зборівської ОТГ, а наймолодший учасник турніру одинадцятирічний Євген Салюк із Тернополя здивував усіх своєю зрілою грою з дорослими. Переможці та лауреати відповідно нагороджені медалями, грамотами міського голови Руслана Максиміва, грошовими призами меценатів змагань. Впевнено провів турнір головний суддя Ігор Колос зі Зборова.

Захід став можливим завдяки ЗСУ,  а також Зборівській міській раді. Учасники змагань висловлюють щиру подяку заступнику міського голови Василю Пихальському, який у свій час започаткував цей турнір, колективу Млиновецького НВК та директору Світлані Денис, старості Млиновецького округу Василю Крупі. Підтримку заходу надали ТОВ ”ААКОН ГРЕЙН УКРАЇНА” (Мак Дермотт Конор), ПрАТ ”Добра вода” (Богдан Федорович, Василь Забитівський), Ігор Трембуляк із Млинівців.

Зібрані благодійні внески учасників змагань будуть передані на потреби наших захисників.