Тернопільська філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» проводить лабораторні аналізи мінеральних добрив

Дата: 07.02.2022 12:31

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що Тернопільська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 22 проводить лабораторні аналізи мінеральних добрив.

Аналіз мінеральних добрив - це дієвий інструмент для встановлення їх фактичного якісного та кількісного складу. Достовірні дані про вміст елементів живлення дозволяють правильно розрахувати норми внесення, виявити підробку та перевірити надійність постачальника.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 0680300124 - завідувач лабораторії Огороднік Ганна Миколаївна