АДРЕСИ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ НА ТЕРИТОРІЇ ЗБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.12.2021 09:00

У  випадку пониження температури повітря до -10 градусів за Цельсієм передбачено розгортання пунктів обігріву та життєзабезпечення, необхідних для надання допомоги населенню та протидії загрозам зимового періоду.

На території Зборівської міської ради усі громадяни, які опинилися у складних життєвих ситуаціях можуть звернутися за допомогою: пункт обігріву по вул. Б.Хмельницького 37, стаціонарний пункт обігріву село Перепельники вул. Глибока 13, на базі «Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування КУЦНСП Зборівської міської ради. При необхідності лікарська допомога постраждалим надаватиметься у КНП «Зборівська лікарня».