НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТА ОЗЕРНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 02.12.2021 11:41

В Зборівській територіальній громаді 01.12.2021 р. за ініціативи служби у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації, відбувся навчально – методичний семінар для працівників служб у справах дітей Зборівської  міської та Озернянської територіальних громад.

Даний захід пройшов за участі начальника служби у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації Романцова О.С. та головного спеціаліста Смук С.М.

Семінар був присвячений питанням забезпечення захисту прав дітей та підтримки сімей у територіальних громадах.

Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо дотримання вимог законодавства України з питань охорони дитинства, детально розглянуто Постанову Кабінету Міністрів України №866 від 24.09.2008 р. «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини».

Значна увага була приділена обговоренню примірного положення про службу у справах дітей міської, районної у місті ради, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України  від 16 вересня 2021 року №518.