УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Дата: 29.11.2021 16:40

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Переваги електронного декларування» відбудеться в вівторок 30 листопада  2021 року  у приміщенні Зборівської ДПІ  Козівського управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год..

На запитання платників податків відповідатиме начальник Зборівської ДПІ  Головного управління ДПС у Тернопільській області Берестецький Олег Петрович за номером телефону 03540-21889

Тернопілький сектор організації роботи