ВІДПОВІСТЬ ПО ВСІЙ СТРОГОСТІ ЗАКОНУ

Дата: 15.11.2021 12:22

За участю начальника Зборівського відділу Бережанської окружної прокуратури Олександра Оляніцького 11 листопада 2021 року Зборівським районним судом розглянуто кримінальне провадження стосовно жителя одного із сіл району за надання неправомірної вигоди працівнику поліції.

Так, з метою уникнення адміністративної відповідальності за водіння транспортним засобом у нетверезому стані, чоловік запропонував одному з правоохоронців неправомірну вигоду за нескладання щодо нього протоколу за  ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Поліцейський повідомив колег про незаконні дії правопорушника. Факт надання неправомірної вигоди задокументували правоохоронці.

Вироком Зборівського районного суду правопорушника визнано винним та призначено міру покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Також, правопорушник відповість і за водіння в нетверезому стані відповідно до ч.1 ст.130 КУпАП.

Начальник Зборівського відділу

Бережанської окружної прокуратури                            Олександр ОЛЯНІЦЬКИЙ