ЗБОРІВЩИНА – ЗА ЛЕГАЛЬНУ ЗАЙНЯТІСТЬ

Дата: 12.08.2021 12:49

У Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) відбувся семінар на тему: «Легальна зайнятість – впевненість у завтрашньому дні». На захід була запрошена керівник Зборівського бюро правової допомоги Марія Колісник.

Завідувачка сектору активної підтримки безробітних райфілії ОЦЗ Ольга Грицюк акцентувала увагу присутніх на важливості узаконення трудових взаємовідносин між роботодавцями та працівниками. «Це повинно бути легальне працевлаштування, укладання трудової угоди про взаємну відповідальність та обов’язки сторін», - наголосила вона.

Про норми чинного законодавства у сфері трудових відносин, види трудових відносин, переваги легальної зайнятості та негативні сторони неофіційних трудових відносин поінформувала Марія Колісник

Під час заходу відбулося жваве обговорення проблемних питань.