Молодіжний Конгрес привітав ветерана визвольних змагань Миколу Самиціва із 99-річчям

Дата: 11.05.2021 10:05

З ініціативи Молодіжного Конгресу разом із Зборівською станицею ПЛАСТу привітали Миколу Самиціва із 99-річчям. Це зборівчанин, що воював у лавах дивізії «Галичина».

До вітального візиту доєднався Ярослав Гаранджук (заступник міського голови) та Богдан Макогін (директор Зборівського музею).

Пан Микола дуже зрадів візиту молоді і взявся пригощати гостей цукерками.

Богдан Макогін розповів молоді про шлях Миколи Самиціва, його дружину Софію та історичні події пов‘язані із особистістю нашого земляка.

«- Коли дізнались, що незабаром день народження у пана Миколи, то одразу спланували візит. Купили подарунки, квіти. Запросили долучитись і інших. Ми вдячні таким людям за змогу зараз мирно працювати заради країни, їх доля, внесок величезний. Крім того, ми з учасниками дуже любимо історію, це прекрасно застати і познайомитись з такими постатями.» - каже президент Молодіжного Конгресу Леся Голояд.

«- Маємо берегти нашу історію і пам‘ятати про таких людей, які ось тут, поруч з нами!» - кажуть пластуни зі Зборова.